Dinsdag 10 januari 2012

2420 keer gelezenNu reageren

Familiebedrijven (2): Dusseldorp Groep

Familiebedrijven (2): Dusseldorp Groep

Twinkle heeft in samenwerking met de DigitaleMediaFabriek in Den Haag een serie video’s gemaakt die als thema ‘Familiebedrijf’ heeft. Het zijn bijzondere verhalen over ondernemende families die soms al generaties lang in de retail zitten.

In deze tweede aflevering spreekt Twinkle-hoofdredacteur Marieke Verdonk met Sebas van Wijk. Hij is verantwoordelijk voor de marketing en pr bij de Dusseldorp Groep. Naast het verhuren van afvalcontainers voor bijvoorbeeld een verbouwing, is het bedrijf ook actief op het gebied van grond-, weg- en waterbouw, rioolservice, milieutechniek, asbestverwijdering en sloopwerkzaamheden.
Sinds de oprichting in 1949 is het familiebedrijf uitgegroeid tot een concern met ongeveer 700 medewerkers. Nu ook met de webshop Dusseldorpafvalcontainer.nl.

 


De serie heeft 9 afleveringen. In de eerste aflevering kunt u het interview zien met Thijs van Rooijen van ThysToys.nl. De familiebedrijven die nog volgen zijn: Stumpel.nl, BoumanOnline, Ace Jewelers, Van den Assem Schoenen, Scheer & Foppen, Folux en Kookwinkel.nl.
 

 
 

Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:

- Cross-channel (Multichannel)
- Offline vs online (Multichannel)



Geef nu als eerste een reactie op:
Familiebedrijven (2): Dusseldorp Groep

 









  Code (zie plaatje hierboven)

 E-mail mij de reacties


Uw reactie wordt onder bovengenoemd artikel geplaatst. De redactie van Twinkle behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen in geval ze niet ter zake doen, commercieel of kwetsend zijn. Alle reacties zijn te allen tijde voor verantwoordelijkheid van de inzender.