Dinsdag 28 augustus 2007

3952 keer gelezen2 x gereageerd

Jaap.nl zet aanval Funda door

Jaap.nl zet aanval Funda door

Onlangs bepaalde de rechter dat huizensite Jaap.nl het aanbod van NVM Makelaars op Funda niet meer mag overnemen. De slogan -meer koophuizen dan Funda- mag de site nog wel voeren. En dus zet Jaap.nl de strijd tegen Funda door. Het is een nieuwe reclamecampagne gestart, die onder meer op RTLZ te zien is. 

Jaap.nl neemt Funda in de spot onder schot, De huizensite stelt dat het aanbod 20 procent groter is dan dat van de NVM-site. Via Jaap.nl loop je niet het risico een leuk huis mis te lopen, is de boodschap van het reclamefilmpje.

Volgens Hyped pastte Funda enkele getallen op zijn website aan, waardoor het lijkt alsof Funda meer huizen heeft dan Jaap. Maar Funda telt bij koophuizen ook huurhuizen op, aldus Hyped. Jaap was vroeger alleen een dienst om het huizenaanbod per e-mail te ontvangen. Die dienst werd plotseling gestaakt, waarna een redesign plaatsvond nadat enkele grote aandeelhouders geld stopten in de site, waaronder DSB en één van de initiatiefnemers van Makelaarsland.

 

 
 

Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:



Er is op dit moment 2 keer gereageerd op:
Jaap.nl zet aanval Funda door
 
  1. deinternetmarketeer op vrijdag 31 augustus, 2007 om 16:36

    Hoezo, Jaap en Funda strijden om het grootste vastgoed aanbod? Vastgoed-web.nl heeft een groter aanbod...

  2. Vastgoedweb.com op dinsdag 5 augustus, 2008 om 13:39

    Ja maar die site wordt je toch niet wijzer van. Totaal niet overzichtelijk!


Laat een reactie achter:
 









  Code (zie plaatje hierboven)

 E-mail mij de reacties


Uw reactie wordt onder bovengenoemd artikel geplaatst. De redactie van Twinkle behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen in geval ze niet ter zake doen, commercieel of kwetsend zijn. Alle reacties zijn te allen tijde voor verantwoordelijkheid van de inzender.