Woensdag 13 augustus 2008
Vernieuwd ViaVia moet Marktplaats naar de kroon steken
'Januari 2009 zetten wij een concurrent neer die Marktplaats echt kan aanpakken.' Die belofte deed Maarten Beucker Andreae deze week in het Financieele Dagblad.
Beucker Andreae is directeur-eigenaar van 2dehands.nl, dat twee maanden geleden concurrent ViaVia inlijfde. Navraag leert dat het die laatste site is, Viavia.nl dus, waarmee de confrontatie met Marktplaats wordt opgezocht.
ViaVia zal grondig worden gerenoveerd en een open, sociaal en regionaal karakter krijgen. Woordvoerster Linda Schaake, bij afwezigheid van Beucker Andreae: 'Verschillende web 2.0-elementen zullen in de site worden verwerkt. Ook zal er een koppeling tot stand worden gebracht met sociale netwerken, waardoor kopers kunnen zien van wie ze kopen. Verder willen we inzetten op regionalisering, kopen in de buurt.' De toekomst van ViaVia´s papieren advertentiekrant, waarvan de productie tijdelijk stilligt, is onbekend.
Volgens Schaake zullen de gratis verkoopsites 2dehands.nl en Viavia.nl 'in principe' naast elkaar blijven bestaan. De meeste aandacht gaat echter uit naar ViaVia, dat nu weliswaar ´nog niet veel voorstelt´, maar vanaf volgend jaar ook over de grens actief zal worden. Schaake: 'De naam is internationaal beter hanteerbaar dan 2dehands.nl.'
Gister werd overigens bekend dat 2dehands.nl een overeenkomst heeft gesloten met Jaap.nl. De vraag- een aanbodsite plaatst woningen binnen 24 uur gratis door naar de huizensite.
Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:
- Social media marketing (Marketing)
LAATSTE NIEUWS
10-02-2012 ANVR wint zaak van Groupon over ticketprijzenANVR wint zaak van Groupon ...
10-02-2012 Wehkamp.nl gaat Nivea verkopen en huidadvies gevenWehkamp.nl gaat Nivea verkopen ...
10-02-2012 94 miljoen iDeal-transacties in 201194 miljoen iDeal-transacties ...
10-02-2012 Vente-privee.com: minder groei ondanks expansieVente-privee.com: minder groei ...
10-02-2012 NMa slaat alarm over financiële vergelijkersNMa slaat alarm over ...

