Easywineshopper.com biedt wijnproducenten een laagdrempelig online-verkoopkanaal. Initiatiefnemer Ralph Michels wil de wijnen daarnaast via doelgroepgerichte webshops gaan slijten. Ook praat hij met kranten.
Dat zegt Michels deze week in Twinkle: 'Het gaat bij Easywineshopper niet zozeer om de directe verkoop van producten aan consumenten. Het gaat er vooral om dat die producenten samen een long tail creëren, die wij via allerlei audience shops - doelgroepgerichte webwinkels - kunnen ontsluiten, eerst in de EU en op termijn wereldwijd.'
Pensionado's
Michels noemt online-wijnwinkels voor pensionado's of hippe jongeren als voorbeeld. Over de gesprekken met kranten zegt hij: 'Vanuit die ene database kunnen we het product en de bijbehorende informatie in prinicpe in iedere site schieten die je maar wilt. En dán opent zich ineens een enorme wereld voor wijnproducenten.'
Brief van de advocaat
Michels, die Easywineshopper.com afgelopen maart aankondigde, ontving kort daarop een brief van de advocaat van de SlijtersUnie. Volgens de branchevereniging mag hij de wijnen niet zomaar direct aan de consument verkopen. Vooralsnog heeft de unie volgens Michels geen poot om op te staan.

Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Easywineshopper mikt op long tail met audience shops
Je kunt niet meer reageren op dit artikel.