Woensdag 8 juli 2009
PayPal komt met flexibele API Adaptive Payments
PayPal gaat het voor externe ontwikkelaars makkelijker maken te sleutelen aan zijn betaalplatform. Dat gebeurt via een API, die transacties regelt tussen betalers en ontvangers.
Dat schrijft het toonaangevende Amerikaanse weblogTechcrunch.comop basis van een document waarop het de hand wist te leggen.
Adaptive Payments
De API (application programming interface) van eBay-dochter PayPal heeft de naam Adaptive Payments meegekregen en lijkt op deFlexible Payments Service(FPS) van concurrent Amazon. Beide APIs bieden ontwikkelaars ondersteuning voor geaggregeerde betalingen en micropayments.
Opgeknipt
Techcrunchwijstop twee toepassingen die van meerwaarde kunnen zijn voor ontwikkelaars: Allereerst is daar Chained Payments, waarmee een enkele betaling aan een eerste ontvanger automatisch word opgeknipt in betalingen aan volgende ontvangers. De toepassing zou bijvoorbeeld uitkomst kunnen bieden in de reisbranche.
Verschillende webwinkels
Techcrunch wijst vervolgens op een ander onderdeel van Adaptive Payments, genaamd Parallel Payments. Met die toepassing zouden shoppers bestellingen uit verschillende webwinkels in n keer kunnen afrekenen, waarna de geldstromen door PayPal worden verdeeld.
Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:
- API
- Adaptive Payments
- Amazon
- Techcrunch
- Chained Payments
- Parallel Payments
- Flexible Payments Service
- eBay
- PayPal
LAATSTE NIEUWS
10-02-2012 ANVR wint zaak van Groupon over ticketprijzenANVR wint zaak van Groupon ...
10-02-2012 Wehkamp.nl gaat Nivea verkopen en huidadvies gevenWehkamp.nl gaat Nivea verkopen ...
10-02-2012 94 miljoen iDeal-transacties in 201194 miljoen iDeal-transacties ...
10-02-2012 Vente-privee.com: minder groei ondanks expansieVente-privee.com: minder groei ...
10-02-2012 NMa slaat alarm over financiële vergelijkersNMa slaat alarm over ...

