Woensdag 18 januari 2012
Albert Heijn laat Appie bezorgen
Albert Heijn bezorgt voortaan orders die zijn geplaatst via zijn applicatie Appie. Het gaat om een test, op dit moment nog alleen voor desktops en laptops. ‘Direct bestellen via je mobiel volgt in het voorjaar’, laat Albert Heijn weten.
Appie is de boodschappenapplicatie van Albert Heijn. De app voor iPhone en Android werd al verschillende malen verbeterd, maar het is nog altijd niet mogelijk om mobiel orders te plaatsen. Dat kan sinds vandaag wel op Ah.nl/appie, de service 'in vaste vorm'. Om producten te laten bezorgen moeten gebruikers op het vrachtwagenicoon bovenaan de lijst klikken.
Dit voorjaar mobiel bestellen bij Albert Heijn
Albert Heijn laat op Twitter weten dat Appie over een paar maanden ook mobiele orders zal accepteren:
Direct bestellen via je mobiel volgt in het voorjaar. Je kunt je bestelling voorbereiden op je mobiel en afronden op ah.nl/appie.
— Appie (@appie) januari 18, 2012
Grote plannen met e-commerce
Albert Heijn, de nummer 3 van de Twinkle100, heeft grote plannen met e-commerce. Het bedrijf begint met persoonlijke aanbiedingen voor klanten en zal binnenkort de eerste afhaalpunten voor boodschappen openen in Nederland. Ook ziet moederconcern Ahold potentie in uitbreiding (online only) met nieuwe productcategorieën: Albert Heijn moet een webwinkelcentrum worden.
Click & collect
In Twinkle nummer 1 van 2012, die gister is verschenen, vindt u een uitgebreid artikel over de ambities van Albert Heijn met click & collect.
NB: U kunt Twinkle voortaan ook lezen op de iPad, via de applicatie van Tablisto. Ter introductie is het eerste nummer gratis.
Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:
- Klantcontactkanalen (Klantcontact)
- Personalisatie (Klantcontact)
- Mobiele marketing (Marketing)
- Cross-channel (Multichannel)
LAATSTE NIEUWS
23-05-2012 Computershop Allmicro kopje onderComputershop Allmicro kopje ...
23-05-2012 Online luxereuzen Yoox en PPR onderzoeken samenwerkingOnline luxereuzen Yoox en PPR ...
23-05-2012 WE Fashion integreert site en shopWE Fashion integreert site en ...
23-05-2012 DNB: 'Ook bank moet internetbetaling goedkeuren'DNB: 'Ook bank moet ...
23-05-2012 De Buren wil afhaalpunt per dertigduizend NederlandersDe Buren wil afhaalpunt per ...

