Woensdag 22 augustus 2012
Groeikapitaal voor Miinto
Het Deense online fashionplatform Miinto heeft een miljoeneninvestering ontvangen van Dawn Capital. Miinto is momenteel actief in zeven landen en wil met dit groeigeld ter waarde van 6 miljoen dollar een snelle uitrol realiseren naar andere landen.
Miinto, dat deze zomer de deuren opende in Nederland, gaat de investering ook steken in nieuwe technologie en producten, meldt Fashionunited.be. CEO Morten Larsen in een verklaring: ‘De overeenkomst met Dawn vraagt een nog agressievere ontwikkeling van onze activiteiten wereldwijd dan aanvankelijk werd gedacht en we zijn zeer enthousiast om de sprint sneller te gaan trekken zodat we kunnen profiteren van de huidige marktmogelijkheden.’
Norman Fiore, managing partner van Dawn Capital en nu ook van bestuurslid van Miinto, laat weten ernaar uit te kijken om zich bij het team van Miinto te voegen. ‘Miinto is een sterspeler op het gebied van online moderetail. We zijn erg onder de indruk van de groei die het bedrijf aan het doormaken is en wat Morten en het team hebben gepresteerd.’
50 miljoen euro
Het modeplatform werd in 2009 gelanceerd in Denemarken en breidde snel uit naar andere Scandinavische landen, Groot-Brittannië, Ierland, de Verenigde Staten en sinds begin augustus naar Nederland. Miinto neemt het hele online verkoopproces uit handen voor zelfstandige fashion ondernemers die nog niet online actief zijn. Van productfotografie tot de financiële afhandeling van orders. Zo kunnen winkeliers hun aanbod zonder al te veel inspanning en kosten online aan de man brengen. Het bedrijf verwacht dit jaar een omzet van meer dan 50 miljoen euro te realiseren binnen deze zeven landen.
Bron: Fashionunited.be
Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:
- Miinto
- Dawn Capital
- Morten Larsen
- uitbreiden
- groeikapitaal
- investering
- modeplatform
- Norman Fiore
- online verkoop
LAATSTE NIEUWS
24-05-2013 ‘Online omzet Free Record Shop groeit’‘Online omzet Free Record Shop ...
24-05-2013 Free Record Shop vraagt faillissement aanFree Record Shop vraagt ...
24-05-2013 KidsComplete: nieuwe structuur en focus op zorgsectorKidsComplete: nieuwe structuur ...
24-05-2013 ‘Franse e-commerce 14 procent gegroeid in Q1’‘Franse e-commerce 14 procent ...
24-05-2013 Sunweb komt met reiscommunity, ratings en reviewsSunweb komt met reiscommunity, ...


