Donderdag 2 augustus 2012

3059 keer gelezen2 x gereageerd

Neckermann.de steekt draak met financiële problemen

Neckermann.de steekt draak met financiële problemen

Neckermann.de, dat vorige maand uitstel van betaling aanvroeg, probeert met zelfspot klanten naar zijn webwarenhuis te trekken. ‘Heeft u op dit moment weinig geld in kas? Wij weten hoe dat voelt.’


Het bekende reclamebureau Ogilvy bedacht de campagne waarin Neckermann.de zichzelf op de hak neemt. Op de site van WirtschtafsWoche zegt Ogilvy’s creatief directeur Stephan Vogel dat de voormalige postorderaar zich met zelfspot kan ontworstelen aan het negatieve sentiment rond de financiële perikelen. Bovendien geeft Neckermann.de duidelijk de boodschap af dat de handel op de site gewoon doorgaat.

 

Uitstel van betaling
Een woordvoerster van Neckermann laat weten dat de campagne goed is ontvangen. Het thuiswinkelbedrijf vroeg twee weken geleden uitstel van betaling aan in Duitsland, waar inmiddels de eerste verkennende gesprekken met mogelijke nieuwe geldschieters zijn gevoerd.

Ook surséance in Oostenrijk
Vorige week kondigde Neckermann’s dochterbedrijf in Oostenrijk ook uitstel van betaling aan. De Benelux-organisatie liet kort daarvoor weten dat de financiële situatie van Neckermann.com ‘structureel gezond' is.

 
 

Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:

- Loyaliteit (Klantcontact)
- Online adverteren (Marketing)



Er is op dit moment 2 keer gereageerd op:
Neckermann.de steekt draak met financiële problemen
 
  1. Peter M. op donderdag 2 augustus, 2012 om 11:30

    Kan er niet om lachen.. Zou er ook niks meer bestellen.

  2. Jeffrey van Beek op vrijdag 3 augustus, 2012 om 11:22
    www.golifeline.nl

    Ik kan hier heerlijk om lachen, zo makkelijk is het allemaal niet in de huidige markt. Waarom bij de pakken neer gaan zitten, en zelfspot is nog altijd het beste. Dat is persoonlijk voor iedereen anders maar ik moest erom lachen!


Laat een reactie achter:
 









  Code (zie plaatje hierboven)

 E-mail mij de reacties


Uw reactie wordt onder bovengenoemd artikel geplaatst. De redactie van Twinkle behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen in geval ze niet ter zake doen, commercieel of kwetsend zijn. Alle reacties zijn te allen tijde voor verantwoordelijkheid van de inzender.