Maandag 4 februari 2013
El Asira opent 101 QR-shops voor Valentijn
El Asira, een Arabisch merk met sensuele producten, opent 101 ‘tijdelijke webshops’ via QR-codes op Nederlandse abri’s. De abri’s staan vanaf morgen in het teken van de campagne Verleid je Valentijn.
Op iedere campagneabri is een product afgebeeld van El Asira's ‘gift to get’-campagne voor Valentijnsdag. De consument scant de QR-code van het product en wordt gelinkt naar de mobiele actiepagina van El Asira. Daar krijgt hij informatie over het product en de actie. Wanneer de klant het artikel via de mobiele site voor zijn geliefde koopt, ontvangt hij zelf ook een exemplaar.
Islamitische achtergrond
‘We spelen met de QR-codes in op het in actie komen van de consument, van abri tot aankoop’, vertelt Abdelaziz Aouragh, de Nederlandse oprichter en CEO van El Asira aan Twinkle. ‘Daarbij maken we gebruik van Islamic branding, waarbij we uitgaan van de Islamitische achtergrond van moslims en tegelijkertijd ook niet-moslims aantrekken met een Arabische beleving (1.001 nacht, red.). Naast de QR-codecampagne starten we een poëziewedstrijd op Facebook, iets wat erg populair is in de Islamitische wereld.’
Uitbreiding
De campagne van El Asira is tot stand gekomen in samenwerking met CBS Outdoor, shop2mobi, DFK Creations en Marthijn Klopper | Hybrid Creative. Het bedrijf wil in een latere campagne graag eens 1.001 QR-shops tegelijk openen, aldus Aouragh.
Crew-shop
De producten van El Asira zijn onlangs toegevoegd aan het assortiment van de crew-shop op Schiphol. Aouragh is momenteel in gesprek met diverse nationale en internationale partijen over de verkoop van de slaapkamerproducten.
Onderwerp(en) & tags voor dit artikel:
- Cross-channel (Multichannel)
- Technologie (Klantcontact)
- Mobiele marketing (Marketing)
- Software/platforms (Technologie)
LAATSTE NIEUWS
21-05-2013 Twinkle ruimt op - week 20Twinkle ruimt op - week 20
17-05-2013 Decathlon opent Nederlandse webshopDecathlon opent Nederlandse ...
17-05-2013 Walmart op koers met e-commerce: 30 procent groeiWalmart op koers met ...
17-05-2013 Ocado helpt Britse supermarkt Morrisons onlineOcado helpt Britse supermarkt ...
17-05-2013 EBay ontwikkelt shopping apps voor Google GlassEBay ontwikkelt shopping apps ...



http://qrcodings.com
De QR code begint nu wereldwijd opmars te maken, zelfs in de Arabisch wereld, zeer slimme manier als marketing tool.